Elfbar RF350 Pod 350mAh White

Značka: Elf Bar

Elf Bar RF350 je nízkonákladová elektronická cigareta s POD systémem vážící pouhých 20g a přizpůsobená pro MTL vapování. Vestavěná baterie o kapacitě 350mAh disponuje USB-C portem pro rychlé nabíjení a automatickým spínačem. Cartridge (POD) s pohodlným bočním plněním o objemu 1,6ml obsahuje integrovanou žhavící hlavu o odporu 1,2ohm... Více info v detailním popisu

Dostupnost Skladem - ihned odesíláme
399 Kč –25 % 299 Kč / ks
Elfbar RF350 Pod 350mAh White
Značka: Elf Bar
144669 elf bar rf350 pod elektronicka cigareta 350mah white
Pro registrované sleva od 2%
399 Kč –25 %
originální
Garance kvality
pouze originální a nepoškozené zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
doručení
Ihned odesíláme
na jakékoliv místo

Elf Bar RF350 je nízkonákladová elektronická cigareta s POD systémem vážící pouhých 20g a přizpůsobená pro MTL vapování. Vestavěná baterie o kapacitě 350mAh disponuje USB-C portem pro rychlé nabíjení a automatickým spínačem. Cartridge (POD) s pohodlným bočním plněním o objemu 1,6ml obsahuje integrovanou žhavící hlavu o odporu 1,2ohm.

Parametry
Rozměry: 102.5mm x 18.9mm x 11.4mm
Kapacita cartridge: 1.6ml
Kapacita baterie: 350mAh
Odpor žhavicí hlavy: 1.2ohm
Materiál: PC + ABS, PCTG

Obsah balení:
1 x Elf bar RF350 baterie
1 x Elf bar RF350 cartridge
1 x USB-C kabel

Značka Elf Bar je významným hráčem na trhu elektronických cigaret a dalších souvisejících produktů. Společnost byla založena v roce 2019 a rychle se stala oblíbenou mezi uživateli díky svému zaměření na inovativní design a kvalitu svých produktů.

Elf Bar nabízí širokou škálu produktů, včetně e-cigaretových zařízení s předplněnými nádržkami, podvodních kartomizerů, náhradních kazet a dalších příslušenství. Značka je známá pro své uživatelsky přívětivé produkty, které jsou snadno ovladatelné a vhodné pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Elf Bar - další informace

Elf Bar se také soustředí na vývoj nových technologií, které zlepšují výkon a uživatelskou zkušenost svých produktů. Například, Elf Bar nabízí funkce jako jsou podvodní cívky, které zvyšují chuť a oblaky páry, a také integrované baterie a LED displeje, které umožňují uživatelům snadno sledovat stav svých zařízení.

Značka Elf Bar si získala velkou popularitu v Asii a Evropě, a dnes má silnou přítomnost na trzích po celém světě. Společnost si udržuje svou pozici jako jedna z nejlepších značek v oblasti elektronických cigaret díky svému zaměření na kvalitu, inovaci a uživatelskou zkušenost.

Na eshopu od značky Elf Bar naleznete:

Jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600

Jednorázové elektronické cigarety Elf Bar 600 zero (bez nikotinu)

Jednorázové elektronické cigarety Elf Bar T600

Elektronické cigarety Elf Bar RF350